Gizlilik politikası

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası benzeri kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olmakla beraber, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak yer alacaktır.

Psikolojizm.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirtilmiş kurallar ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rıza beyanı ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Psikolojizm.com, kişisel bilgilerin ve psikolojizm.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak amacı ile gerekli önlemleri almaktadır. Psikolojizm.com bu amaçla, başka programları kullanabilir. Ancak, Psikolojizm.com tarafından gerekli bilgi güvenlik önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve sisteme yapılan çeşitli saldırılar akabinde kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin elde etmesi durumunda, Psikolojizm.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Herhangi bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi asla mümkün değildir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, Psikolojizm.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından güncellenebilir.

Psikolojizm.com, ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla kişisel bilgilerinizi paylaşabileceği gibi psikolojizm.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması, istek ve şikayetleri değerlendirmek ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumların gönderdiği talepler ve bildirimler ışığında kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemler sonucu eğer gerekli görülürse sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak için işleme dahil olan diğer kullanıcı ile de paylaşılabilir.

Psikolojizm.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel ve grafiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını kendi politikaları dahilince değiştirebilirler.

Psikolojizm.com internet sitesini ziyaret eden her bir kullanıcı, psikolojizm.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.