Hakkımızda

Psikolojizm web sitemizi daha yakından tanıtmak için hazırlamış olduğumuz hakkımızda bölümü;

Biz Kimiz?

Psikolojizm olarak psikoloji ile ilgili çok okumuş ve kendini hala yeni şeyler öğrenerek geliştirmekte olan bir ekibiz. Kurumsallığımızı beraberinde getiren işimizi ciddiye alıyor oluşumuz, bu yolculuğun başında bize çok yardımcı oldu. Yaşadığımız çağın adapte sürecinde aslında en çok ihtiyaç duyduğumuz şey doğru bilgiye kısa ve doğru yoldan ulaşmak. Ve bu olay günümüzde neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Oysa biz, çeşitli kaynaklardan taradığımız en dipte
kalmış bilgileri sizlerin kolay ulaşabileceği hale bu konuda uzman ekibimiz ile getiriyoruz. Yabancı dilde yazılmış makalelerden, ancak büyük şehirlerin kütüphanelerinde ya da sayılı sahafların raflarında bulabileceğiniz kitaplardan hatta ansiklopedilerden süzerek çıkardığımız, tarihin tozlu raflarında çürümeye yüz tutmuş bilgileri, psikoloji dünyasını sarsan olayları, en gizemli psikologları ve legal olmayan yollarla yapılmış deneyleri sizlerin tek tıkla ulaşabileceğiniz hale getirdik.

Psikolojizm Kaynakçaları Hakkında

Günümüzde bilgiye ulaşmak kolay, yaymak daha kolay. İnternet dünyası için buna hırsızlık da diyebiliriz. Psikoloji ile ilgili yazılar paylaşan yüzlerce site mevcut. Ancak bu sitelerin yazılarını okursanız cümlelerin neredeyse tıpatıp aynı olduğunu görebilirsiniz. İnsanlar birbirlerinden aslında tam olarak kopya çekiyor ve bunu yaparken asla çekinmiyorlar. Psikolojizm olarak kırmızı çizgimiz sayılan bu durumu kesinlikle reddediyoruz. Taradığımız bilgileri kendi
bilgilerimiz ile harmanlayıp belirlediğimiz süzgeçlerden geçirerek en özgün şekilde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Daha çok yabancı kaynakları kullanıyoruz ki diğer sitelerden bizi ayıran en büyük özelliğimiz bu.

Sosyal Medyada Psikolojizm

Psikolojizm, sosyal medyayı daha çok kişiye ulaşmak için kullanan bir platform. Kaynaklarımızda bulunan en özgün içerikleri, doğru bilgiyi yaymak için kullanıyoruz. Psikoloji, her gün değişen bakış açısı ve teknoloji ile üstüne üstlük bir de insanı ilgilendiren bir bilim dalı olduğunu düşünürsek zor bir alan. Bu alanda tarihe damga vuran olayların ayrıntılarına ulaşmanız çok zor çünkü içeriklerin çoğu kabaca anlatıyor ve ardından olasılıklardan bahsediyor. Bu olasılıklar uzayıp gidiyor. Psikolojizm, psikolojiye olan ilgisini ve bilgisini yaymak için, kitlesini genişletmek için, ve en önemlisi bu işten zevk aldığımız için sosyal medya platformlarını içeriklerimizi size ulaştırmak için kullanıyoruz.

İnstagram

Twitter

kedi

Aramıza Katıl!

Eğer sen de bizim gibi psikoloji ile ilgili donanımlıysan ve insanlara faydalı olabileceğini düşünüyorsan bize ulaşıp aramıza katılabilirsin. Yazarlığın ve kalemin kuvvetli ise psikolojiye biraz da olsa ilgi duyuyorsan bize yardımcı olabileceğine eminiz. İletişim kısmından iş başvurularınızı yollayabilir ve yazılarını büyük kitleler için yayımlayabilirsin.